Historia JMPA

Medaliści wszystkich edycji  JMPA 🙂

I JMPA 1998
SENIORZY
1. Piotr Skierkowski – Genetyk – Eco Milk Kamionki
2. Bartosz Puchowski – Amarant – Ułan Grudziądz
3. Ewa Woźniak – Domar – Koronowo
JUNIORZY
1. Maria Pilcek – Dekster – Grudziądz
2. Sylwia Ernest – Sokół – TKJK Toruń
3. Magda Florkiewicz – Milka – TLKJ Grabowiec
II JMPA 1999
SENIORZY
1. Piotr Skierkowski – Genetyk – Eco-Milk Kamionki
2. Ewa Olizarowicz – Aleksander – Górka Chełmno
3. Hanna Krawiec – Defilada – LUKJ Lewada Pleszew
JUNIORZY
1. Katarzyna Pawlikowska – Amarant – KJ Ułan Grudziądz
2. Małgorzata Zuchowska – Dunder – KJ Ułan Grudziądz
3. Dorota Waskiel – Plejada – Chełmno
III JMPA 2000
SENIORZY
1. Mirosław Stesiak – Wesario – Sierchów
2. Krzysztof Leszczyński – Dorian – Bydgoszcz
3. Oskar Wiktowski – Kinga – Mortęgi
JUNIORZY
1. Dorota Waskiel – Plejada – Działowo
2. Joanna Kowalska – Orava – Grabowiec
3. Paulina Rembisz – Satelita – Grudziądz
IV JMPA 2001
SENIORZY
1. Magda Wojtecka – Paula – Kołata
2. Krzysztof Leszczyński – Dorian – Pyszczyn
3. Andrzej Kamiński – Bona – Szafarnia
JUNIORZY
1. Danuta Hulanicka – Agros – KJ Bertyn Pasłęk
2. Magda Lemańczyk – Karina – Gródek
3. Katarzyna Niedźwiecka – Beryl – Mortegi
V JMPA 2002
SENIORZY
1. Katarzyna Nazarewicz – Good Sweeny – Bertyn Pasłęk
2. Oskar Wiktowski – Master Jang Szaman – Oxser Szafarnia
3. Jan Liberski – Boss – Wrocław
JUNIORZY
1. Edyta Filarska – Master Jung – Oxser Szafarnia
2. Sebastian Bąk – Lucky – UKS Studniewski Gutów
3. Piotr Knedler – Debowa – KJ Bertyn Pasłęk
VI JMPA 2003
SENIORZY
1. Katarzyna Nazarewicz -Good Sweeny – KJ Bertyn-Pasłęk
2. Wiesław Szklarz – Cedyk – JKS Mieczewo-Borkowice
3. Piotr Żukowski – Horyzont -Wapniarni
JUNIORZY
1. Piotr Knedler – Cyrano – Klubu Bertyn-Pasłęk
2. Magdalena Lemańczyk – Karina – KJ Rywal-Grudziądz
3. Barbara Krupińska – Noktowit – Nadwiślanin-Kwidzyń
VII JMPA 2004
SENIORZY
1. Jerzy Nowak- Omerta – „Orzeł” Raduń
2. Rafał Narloch – Desperado – „Stacjonata” Dobrzyniewo
3. Arkadiusz Florkiewicz – Orlando – TLKJ Grabowiec
JUNIORZY
1. Daria Grzybowska – Regata – SSOJ Jaszczółtowo
2. Paula Mazepa – Samba – „Skok” Agrofood Grabowiec
3.Zuzanna Łukasiak – Noryk -„Skok” – Agrofood Grabowiec
VIII JMPA 2005
SENIORZY
1. Agnieszka Suchorzewska – Kalina – KJ Magnat Łódź
2. Damian Kubacki – Rubin – KS Budzyń
3. Arkadiusz Florkiewicz – Carmen – TLKJ Grabowiec
JUNIORZY
1. Martyna Borejko – Graciella – KJ Bertyn Pasłęk
2. Agata Mach – Wełnianka – KJ Sokolnik
3. Sylwia Siwik – Bask – JKRS Michelin Włocławek
IX JMPA 2006
SENIORZY
1. Marta Mosakowska – Perspektywa – KJ Polesie.
2. Magdalena Wosiek – Finezja – Prywatna Stajnia Puszczykowo
3. Adrian Wrzos – Rotary – Solc Kujawski
JUNIORZY
1. Mieczysław Pluta – Alabama – UKJ Lewada Pleszew
2. Renata Michalska – Alabama – KJ Magnat Łódź
3. Amanta Pietrzak – Orgia 3 – SJ Bierzewice
X JMPA 2007
SENIORZY
1. Konrad Stefański – Kastor – KJ Wolica k. Kalisza
2. Marta Mosakowska – Perspektywa – KJ Polesie.
3. Krzysztof Strzyż – Macciavella – UKS Studniewski
JUNIORZY
1. Józefina Siałkowska – Casino S – TLKJ Grabowiec
2. Krzysztof Malinowski – Szaman – Klubu Bractwo św. Marcina
3. Natalia Wnęk – Santa – SK Czarna Podkowa
XI JMPA 2008
SENIORZY
1. Paweł Piątkowski – Dominika – KJ Equus Węgrzce k. Krakowa.
2. Konrad Stefański – Lizbona – Klubu Olmet TEAM Ostrów Wielkopolski.
3. Izabela Lemańczyk-Dąbek – Parys – KS Gródek.
JUNIORZY
1. Józefina Siałkowska – Casino S – TLKJ Grabowiec
2. Beata Kolberg – Grabada – KJ Legionowo Vena Sport
3.Adam Perlikowski – Hartland – KJ Jaszczółtowo
XII JMPA 2009
SENIORZY
1. Patrycja Zagrosik – Marlo -BPK
2. Lech Studniewski – Lander S – Stajnia Koni Studniewski
3. Marta Mosakowska – Perspektywa – BPK
JUNIORZY
1. Piotr Radowski – Celly ANG/Multum IN PARVO – Stajnia Radawnica
2. Magda Ćwik – Likus – GLKS Osielsko
3. Ksenia Jankowska – Szron – Nadwiślanin Kwidzyn
XIII JMPA 2010
OPEN
1. Marta Birk – Gandis – Kujawsko-Pomorski KJ
2. Honorata Borkowska – Gryffia II – Narew Różan
3. Marta Hejger – Canturo I – Narwe Różan
Seniorzy
1. Józef Orzechowski – Hawela – DTJ Działdowo
2. Katarzyna Mochal – Heretyk – JKS Szwadron Elterm Chełmno
3. Izabela Bąk – La Strada – Profil Piła
Juniorzy
1. Agata Górzyńska – Prezydent II W – KJ Młyńska Struga
2. Łukasz Nalikowski – Chojnów – TLKJ Grabowiec
3. Sylwia Lenga – Gasteria – PLJ w Dziemianach
XIV JMPA 2011
Open
1. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna – Fantasy – Idmar Krajkowo
2. Brzychcy Adrianna – Carmen – GLKS Osielsko
3. Szczubiał Katarzyna – Pumara – KJ Profil Piła
SENIORZY
1. Klaudia Kutnik – La Pink – Stajnia pod Szybowcem
2. Patrycja Zagrosik – Marlo – Stajnia w Czołczynie
3. Zuzanna Rogińska – Malfoy – TKJK Toruń
JUNIORZY
1. Adrianna Wieczorek – Evita – KJ Arabika
2. Michał Tomczuk – Falucky D – UKS SKJ Labolatorium Toruń
3. Julia Bukowska – Pasadena – Skok Agrofood Grabowiec
Kuce
1. Natalia Gerke – Sulima – GLKS Osielsko
2. Maja Wojciechowska – Jasper – GLKS Osielsko
3. Zuzanna Twardowska – Sonia – Nadwiślanin Kwidzyń
XV JMPA 2012
OPEN
1. Katarzyna Dawidowska-Zawartowska – Fantasy – Idmar Krajkowo
2. Maria Suskiewicz – Happy Boy – bpk
3. Agnieszka Gaertner – Brylant – ZKJ Przylep – Lotnisko
SENIORZY
1. Michał Kowalski – Zamira – PKJ Beryl Mortęgi
2. Marta Dabrowska – Hipolita – KJ Lotus Poznań
3. Patrycja Zagrosik – Marlo – Stajnia Pati-Raj Czołczyn
JUNIORZY
1. Wiktoria Żybort – Dora – KJ Skok Agrofood Grabowiec
2. Donata Niedzielska – Lion – TKJK Toruń
3. Radosław Skrzeszewski – Zachęta – UKS Arez Szkoła Rycerska Golub-Dobrzyń
Kuce
1. Natalia Gerke – Sulima – OJ Rumak Branica
2. Klaudia Rolewska – Nobelstar – KJ Ranczo Poznań
3. Aleksandra Szydłowska – Viper – GLKS Osielsko
XVI JMPA 2013
OPEN
1. Przemysław Kalicki – Burgund Son – Bertyn Pasłęk
2. Adrianna Brzychcy – Carmen – GLKS Osielsko
3. Kacper Kołodziejczyk – Sydenham George – LKS Nadwiślanin Kwidzyń
SENIORZY
1. Tomasz Gogołek – Helcia KG – KJ Michałówka k. Poznania
2. Maria Goss – Zaretino – KJ Michałówka k. Poznania
3. Agata Orłowska – Rastin – Toruń
JUNIORZY
1. Monika Zielińska – Pedro – GLKS Osielsko
2. Sara Brodzińska – Cyranka – UKJ Lida Lulewiczki
3. Magda Dziwulska – Aron – Bpk
KUCE
1. Agata Włodarczyk – Flagriata – KJ Oxser Inowrocław
2. Patrycja Wawrzon – Wanessa – TKJK Toruń
3. Kalina Zbytnik – Nanda – Dziki Zachód Kołobrzeg Zieleniewo
XVII JMPA 2014
OPEN
1. Paula Jenielewska – Czaora – KJ Bertyn Pasłęk
2. Adrianna Brzychcy – Carmen – BM Kobylin
3. Karolina Waligórska – Cira W – LKS Cwał Poznań
SENIORZY
1. Mirosław Anaczkowski – Czejen – BLG Consulting
2. Anna Bald – Conditor – SKJ Salio Basiekierz Rudny
3. Bogdan Maślanka – Kastet – BPK
JUNIORZY
1. Melania Sobczyk – Desperado- LKS Nadwiślaniń Kwidzyń
2. Oliwia Strzelczyk – Rumka – LKS Nadwiślaniń Kwidzyń
3. Krystian Wojtaś – Carla Rossi – LKJ Mieczownica
KUCE
1.Ewelina Kubiak – Sweety – SSOJ Jaszczółtowo
2. Karolina Łaszkiewicz – Gala BG – Bractwo Świętego Marcina Klęk
3. Meggie Misztal – Poker – Słupsk
XVIII JMPA 2015
OPEN
1. Martyna Świerczyńska – Kacper – BPK
2. Krzysztof Kulpa – Sylur – JKRS Michelin Włocławek
3. Karolina Rasiewicz – Chaos – JKRS Michelin Włocławek
SENIORZY
1. Joanna Ciołek – Figa – BPK
2. Aleksandra Gawrońska – Iiand – KJ Dworek Okuniew
3. Paulina Sobolewka – Ontario W – Bogusławicki KJ
JUNIORZY
1. Vicky Zych – E-Mail -BPK
2. Aneta Zbysław – Dohira – KJ Bertyn Pasłęk
3. Kaja Klimowicz – Akita R – BPK
KUCE
1. Karolina Łaszkiewicz – Equine – BPK
2. Agata Jakubowska – Dafi – BPK
3. Maja Boryna -Flagriata – KJ Oxser Inowrocław
XIX JMPA 2016
OPEN
1. Paulina Zalewska – Landcaster – BPK
2. Anna Hadrysiak – Czako – Kujawsko-Pomorski KJ
3. Piotr Bąk – Marihuana – KJ Profil Piła
SENIORZY
1. Marta Glugla – Sara Roma – Stajnia u Stasia
2. Mirosława Laskowska – Avatar S – KJ Cavallino
3, Marta Gryglak – Alma Ata – OKS Michalscy Trzebnica
JUNIORZY
1. Żaneta Zwierzyńska – Sangal – KJ Aromer Józefin
2. Julia Jaremko – Tora – Leśne Zacisze Tynwałd
3. Marcel Telej – Migiełka – Stajnia Sportowa Rudzienice
KUCE
1. Jakub Pszczółkowski – Niwka – CKJ Bonanza
2. Viktoria Drewka – Bilka – Kujawsko-Pomorski KJ
3. Dominika Osińska – Tamiza – JKRS Michelin Włocławek